Santos op fiets en wandelbeurs
De leukste beurs voor je actieve vakantie, vindt plaats op vrijdag 2, zaterdag 3 en zondag 4 maart 2018 in Jaarbeurs Utrecht. Vanzelfsprekend is ook Santos aanwezig op deze beurs. Zien we je daar?Laatste nieuws en acties
08-09-2023 Santos Foto Wedstrijd
13-07-2023 Santos Fan Dag 2023
15-06-2023 Occasion Santos aangeboden
06-06-2023 Bernhard Rohloff overleden
07-02-2023 Fiets en Wandelbeurs
» Schrijf u in voor de RideBike nieuwsbrief!
Kom je langs op de beurs
Nieuwe kleuren, 3D geprinte modellen van de #SantosOnly onderdelen en bijzondere ontmoetingen met onze Santos Heroes. Bekijk de doordachte fietsen die de wereld getrotseerd hebben en laat je inspireren door de verhalen van onze dromenjagers.
Van 2 t/m 4 maart vind je ons in de Jaarbeurs in Utrecht, Hal 2, stand 2.B.48.
En oh ja, je toegangskaart is geldig voor zowel de Fiets- en wandelbeurs, als de Bikemotion én de E-bike Xperience.
Ontmoet onze Santos Heroes
Dromenjagers. Van dichtbij huis tot verre reizen. Op zoek naar onbekende oorden en bijzondere ontmoetingen. Soms is het afzien, maar meestal is het genieten in het kwadraat. Ze hebben een verhaal, een inspirerend verhaal en hebben gedaan waar velen van dromen. Laat je inspireren en ontmoet deze helden!